Фотограф на захід

Репортажне зйомка у м. Київ

У наш час зробити фотографію чогось абсолютно не проблема. У всіх є смартфони, і в кожному є камери. Деякі смартфони при достатньому освітленні знімають настільки добре, що втрачається потреба носити з собою фотоапарат. Але у всіх смартфонів та цифрових камер домашнього користування є один великий недолік, який у найближчому майбутньому не виправлять – це зйомка за важких умов освітлення. Коли фотографуєш телефоном на вечірці у темному приміщенні – фотографії виходять галасливі, темні та некоректною передачею кольору.

 

Навіщо я це все написав? До того, що якщо ви плануєте свято, будь то день народження, ювілей чи просто вечірка, присвячена важливій події – необхідність найняти професійного фотографа на ваш захід має бути у перших пунктах.

Зараз фотографії стали чимось звичайним і природним. Щоб зробити знімок, не потрібно носити з собою величезний фотоапарат, економити плівку і виявляти її у фотолабораторіях. Тому фотограф на свято – це так само природно та важливо як страви та напої. Дозвольте вашим гостям насолодитись не лише вишуканими закусками, але й якісними фотографіями, які зробить репортажний фотограф.

Завдяки фотографіям вашої вечірки, ваші гості пам'ятатимуть про неї ще дуже довго, і всі без винятку будуть вдячні вам за таку можливість.

На вечірки, корпоративи та дні народження гості завжди приходять гарно одягнені, дівчата з гарними зачісками та макіяжем. І всі безумовно будуть вдячні вам за можливість зберегти їхній образ та пам'ять про ваше свято на фотографіях.

Професійний фотограф на святі зробить не просто якісні фотографії, а зможе передати всю атмосферу вашого заходу.

Коли ви замовляєте фотографа на вечірку, будьте впевнені, що ви не отримаєте компрометуючі фотографії з нетверезими гостями, після перегляду яких доведеться червоніти. Справжній професіонал зробить так, що всі виглядатимуть чудово і належно, адже він знає, що і як правильно знімати.

Якщо ви переживаєте, що фотографії з вашого заходу будуть на просторах інтернету, потрібно вибирати фотографа, який має конфіденційну зйомку. Домовлятися про таку зйомку треба не словами, а обов'язково за договором. Договір на надання послуг фотографа є важливим критерієм, який вирізняє професіонала від дилетанта. Найчастіше конфіденційна зйомка має на увазі доплату в розмірі 30-50% від суми гонорару фотографа, оскільки багато фотографів вказують вартість за свої послуги зі знижкою за можливість публікувати знімки у своєму портфоліо.

 

Ми займаємося зйомкою заходів практично всіх напрямків, крім "дівичників" та "мовчазників". До переліку послуг входить:

 

- Зйомка дня народження

- фотозйомка корпоративу

- фотозйомка вечірок

- фотографування випускних шкіл та інститутів

- фотографування заходів та презентацій різного роду.

Dyachenko production

Свадебный фотограф в г. Киев / Видеограф на свадьбу / Свадебная видеосъемка / Фотограф на свадьбу / Свадебное фото и видео / Репортажный фотограф / Семейный фотограф / Видеосъемка мероприятий

Детский фотограф / Фотограф на вечеринку / Фотограф на день рождения / Оператор на свадьбу / Видеосъемка блогов / Предметный фотограф / Фотосессии в студии / Фотограф в Киеве / Беременная фотосессия / История любви

Профессиональный фотограф  / Фотограф на крещение / Видеосъемка крещения / Создание промо роликов / Музыкальные клипы / Фотосъемка корпоратива / Фотограф на мероприятие / Видеосъемка мероприятий