Фотограф на весілля в м. Київ. Wedding photographer in Milan, Italy

Wedding photographer in Turin, Como, Florence, Bergamo, Genua, Venice, Rome

Весільні фотографії у м. Київ.

Один із найважливіших етапів підготовки до весілля – вибір весільного фотографа. Це один із найскладніших процесів, тому що багато володарів хороших фотоапаратів вважають себе фотографами. А якщо вдалося відзняти чиєсь весілля – автоматично став весільним. Зараз на весільному ринку дуже високий ризик потрапити саме на такого «фахівця».

Фотограф не може бути універсальним на всі зйомки, у кожного є кілька напрямків, в яких він профі. Весільна фотозйомка включає кілька жанрів одночасно. Тут тісно переплітаються репортаж, постановка, студійна зйомка, зйомка предметів та елементів декору. Тому слід, що на весілля потрібно замовляти саме весільного фотографа. Людини, яка має великий досвід роботи саме на весіллях. Хочу зазначити, що багато весільних фотографів проводять так само і сімейні фотосесії. Такий варіант я вважаю за ідеальний. Після весілля у вас буде багато приводів замовити фотозйомку і вже буде до кого звернутися, адже у вас вже буде ваш сімейний фотограф.

Перше, що ви побачите, коли шукатимете фотографа на весілля - це його портфоліо. Це може бути вибірка на особистому сайті фотографа, на сторінці в соцмережах або на порталі весільної тематики. Якщо це добірка фотографій з різних весіль і вони вам дуже сподобалися - не поспішайте робити вибір! Обов'язково домовтеся про зустріч та перегляньте весілля повністю. З будь-якої, навіть найневдалішої зйомки, можна вибрати кілька дуже класних фотографій.

Перш, ніж бронювати весільну фотозйомку - зустріч із весільним фотографом є ​​обов'язковою. Крім можливості подивитися роботи фотографа в повному обсязі, ви зможете поспілкуватися з ним особисто і зрозуміти, чи комфортно буде з цією людиною у ваш весільний день. Ви з вашим весільним фотографом повинні бути на одній хвилі, мислити в одному напрямку щодо фотографування вашого весілля.

Щодо вартості весільної фотозйомки – тут все просто і правило, що ціна відповідає якості працює в більшості випадків. Досвідчені та успішні фотографи працюю в даній сфері за приблизно однаковою ціною.

 

Ми із задоволенням створимо для Вас весільні фотографії, неповторні спогади про ваш казковий весільний день. Весільна фотозйомка є одним з наших основних напрямків, як і сімейна фотозйомка. Коли вам потрібен фотограф на весілля, у вас з'являється ряд питань щодо весільної фотозйомки. Ми із задоволенням проконсультуємо вас по всіх нюансах як при зустрічі так і по телефону, а також допоможемо з вибором місць для весільної фотосесії.

+38 063-02-3333-7 (Viber\WhatsApp)

З повагою, Катерина та Олександр Дьяченко, весільний фотограф у м. Київ та області.

 

Dyachenko production

Весільний фотограф у м. Київ / Відеограф на весілля / Весільна відеозйомка / Фотограф на весілля / Весільне фото та відео / Репортажний фотограф / Сімейний фотограф / Відеозйомка заходівДитячий фотограф / Фотограф на вечірку / Фотограф на день народження / Оператор на весілля / Відеозйомка блогів / Предметний фотограф / Фотосесії у студії / Фотограф в Києві / Вагітна фотосесія / Історія кохання Професійний фотограф / Фотограф на хрещення / Відеозйомка хрещення / Створення промо роликів / Музичні кліпи / Фотозйомка корпоративу / Фотограф на захід / Відеозйомка заходів