Фотограф та відеограф на хрещення у м.Київ

Фотозйомка та відеозйомка хрестин

Таїнство хрещення дуже важлива подія у житті багатьох батьків і дуже особиста.

  • Даний вид зйомки у нас за умовчанням конфіденційний. Ми публікуємо фотографії та відео лише у разі безпосередньої згоди замовника.
  • Зйомку в церкві ми проводимо при природному освітленні і не використовуємо спалахи та лампи, щоб не порушувати атмосферу та не лякати дитину яскравими спалахами світла.
  • Наша техніка підібрана таким чином, щоб максимально передати атмосферу та зберегти якість, не використовуючи додаткового освітлення.

Вартість відеозйомки хрещення:

- тільки кліп (2-3хв.) - 150$

- кліп (2-3 хв.) + фільм (7-10 хв.) -200$

 

У вартість входить зйомка таїнства хрещення в церкві та біля церкви в якості 4К, монтаж короткого ролика (2-3 хв) та повного ролика (8-15 хв) з кольоро- та світлокорекцією. Загальна тривалість зйомки до 1-1.5 години. Вартість кожної додаткової години зйомки - $100. 

Термін виготовлення від 10 днів

Вартість фотозйомки хрещення - $150.

У вартість входить фотозйомка таїнства хрещення в церкві та біля церкви. Після зйомки ви отримуєте не менше 100 якісних фотографій із кольоро- та світлокорекцією, ретушуванням крупних планів. Усі фотографії віддаються у цифровому вигляді. Загальна тривалість зйомки до 1 години. Вартість кожної додаткової години зйомки - $100. За бажанням можна замовити друк фотокниги. Готові фотографії ви отримуєте через 1-2 тижні

Стосовно зйомки дзвоніть по номеру +380688643014 або пишіть у месенджерах за номером +380630233337 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Приклад кліпу та фільму з хрещення