Вартість фотосесії у м. Київ

Фотозйомка у студії або на виїзній локації від фотографа Катерини Дяченко

Фотосесія в студії* чи на виїзній локації 1 година

В результаті ви отримуєте 20 оброблених фотографій (колірокорекція та ретуш) у цифровому вигляді та всі якісні знімки з корекцією кольору (100-150 од.)

$100

Фотосесія в студії* чи на виїзній локації 2 години

В результаті ви отримуєте 40 оброблених фотографій (колірокорекція та ретуш) у цифровому вигляді та всі якісні знімки з корекцією кольору (200-300 од.)

$150

*вартість оренди студії сплачується окремо 

Готові замовити чи є запитання? Дзвоніть на номер: +38-093-775-38-72 або пишіть у месенджерах (Viber, WhatsApp, Telegram)

Навіщо робити передвесільну "Love Story" та як підготуватися

 

Фотосесія Love Story може бути як передвесільною, так і просто для себе. Далеко не всі пари мають гарні пам'ятні фотографії. Існує багато приводів провести романтичну фотосесію. Будь-які спільні свята та річниці, поїздки в інші міста чи країни, та й просто так.

Передвесільна романтична фотосесія може нести набагато більше корисного ніж отримання красивих фотографій. Таким чином можна вибрати собі фотографа на весілля не тільки за портфоліо та інформацією на сайті, або спілкування в кафе. Ви можете подивитися його роботу у справі, ознайомитись зі стилем спілкування, роботи та зрозуміти наскільки комфортно вам буде з цим фотографом вже на весіллі. Це дуже важливо, тому що фотограф і відеограф – це люди, які будуть супроводжувати вас весь весільний день. Щоб весільні фото та весільне відео були на висоті вам має бути легко спілкуватися та знаходиться поруч із людьми, які будуть створювати для вас пам'ять. Вони повинні надихати вас та підтримувати приємну атмосферу.

З отриманих фотографій ви можете зробити слайдшоу та показувати його під час весільного бенкету. Також фотографії з передвесільної фотосесії можна розмістити на банерах, запрошеннях або сувенірах для гостей.

Як і в будь-якій справі, для отримання високого результату, до передвесільної зйомки потрібно підготуватися.

Один із найголовніших нюансів – зйомку потрібно проводити заздалегідь. По-перше, фотографу потрібно буде якийсь час, щоб довести знімки до ідеалу. По-друге, чим ближче до весілля, тим більше буде нервів та клопоту.

Фотосесія Love Story може бути виконана в декількох варіантах. Перший варіант має на увазі романтичну прогулянку в прекрасних місцях, парках, набережних, міських пейзажах. У цьому випадку ви можете добре познайомитися з фотографом, подивитися на нього у справі та отримати гарні знімки. Другий варіант складніше, але при цьому цікавіше – фотосесія, яка розповідає про вашу історію кохання. Це може бути історія про те, як була зроблена пропозиція або як ви познайомилися. Це також може бути історія з фільму, у головних ролях якого ви будете самі. Така зйомка вимагає опрацювання сценарію та ретельного вибору місць для фотосесії, щоб максимально передати картину того, що відбувається.

 Можна взяти тему для фотосесії, яка не зовсім належить до історії кохання, але при цьому вам подобається. Можливо, у вас є спільні хобі або захоплення, або щось пов'язане з професією або музикою. Варіантів безліч і головне, щоб вибраний сюжет вас надихав та подобався обом. Правда ж, що просто фотки з Маріїнського парку або Феофанії без будь-якої ідеї та сенсу далеко не такі цікаві, ніж фотографії зняті за індивідуальним сценарієм з вибором, можливо, навіть несподіваних місць, які передають вашу історію, а не просто мають гарне заднє тло.

Чим більше продумані всі деталі, тим простіше вам почуватиметься у кадрі. Ви будете спокійнішими і розслаблені, тому що ви прийшли підготовлені і знаєте що і як відбуватиметься на фотосесії.

Фотосесія вагітності

Безсумнівно один із найкращих періодів у житті кожної жінки – це вагітність. Звичайно, часто буває не найкраще самопочуття, яке супроводжується токсикозом, але це триває не весь період вагітності. Коли вже дуже добре видно животик, ставлення оточуючих помітно змінюється, всі ставляться до тебе дбайливо, немов до тендітної коштовності. І ось вам захотілося натиснути на паузу та зберегти для себе цей чудовий період. Мрії про красиві фото вагітності вже не мрії, а реальність, що цілком відчутна. Настав час вибрати фахівця, який зможе втілити мрію в реальність і проведе вам вагітну фотосесію.