Food фотограф у м. Київ

Фотозйомка страв та продуктів

Food зйомка може здатися простою справою. Але коли за цю справу берешся, розумієш, що простого тут нічого немає. І не знаючи, як використовувати світло і як побудувати страву для максимально кращої візуалізації, може вийде зовсім не той результат, якого очікуєш. Головне завдання фото- та відеозйомки страв - передати смак страви та її апетитність глядачеві. Після перегляду глядач повинен захотіти якнайшвидше скуштувати побачену їжу.

Фуд зйомка певною мірою схожа на модельну зйомку. Тут теж важливо правильно виставити модель на кращий ракурс і правильно виставити світло.

Кожен пакет наших послуг з фото- або відеозйомки страв включає консультацію, допомогу із постановкою та візуалізацією. Кухар може зробити страву чудово смачною, але для вдалої картинки цього може бути мало. Ми допоможемо і підкажемо, як зробити так, щоб ваша страва або продукт виглядали з максимально кращого боку. Коли глядач дивиться вашу рекламу продуктів, його підсвідомість формує йому смак, на основі побаченого в кадрі. Завдання реклами їжі передати правильно смак та сформувати бажання скуштувати страву.